The Sims FreePlay v5.15.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 235 ratings )
Price: $0
Download

The Sims FreePlay v5.15.0 MOD APK – PARA HİLELİ

The Sims FreePlay v5.15.0 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım güncelleme istekleri üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ELECTRONIC ARTS yani EA GAMES stüdyosunun üstlendiği simülasyon oyunlarını sevenlerin denemeleri gerektiğini düşündüğüm bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile sizden istenilen görevleri yaparak kendi yaşam simülasyonunu devam ettirmektir. The Sims FreePlay içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız simoleons hileli, sınırsız lifestyle puan hileli ve sınırsız social puan hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede oyun içindeki ögeleri satın alabilir karakterinizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz. Geniş bir oyun evreni sizleri bekliyor bildiğiniz üzere Sims serisi yaşam simülasyonu oyunları arasında en ünlü ve en detaylı olanıdır. Keşfedilmeyi bekleyen bir evren, tanışacağınız yüzlerce karakter, yapmanız gereken gündelik olaylar ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. The Sims FreePlay Play Store’da 2.580.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU

The Sims FreePlay v5.15.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ea.games.simsfreeplay_row” ve android/data klasörüne atalım.

The Sims FreePlay v5.15.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Sims FreePlay 5.15.0 simoleons hile apk : oyuna giriş yaptığınızda sizden istenilenler doğrultusunda ilerleyin ve tuvalet ögesini evinizi yerleştirdikten sonra simoleons miktarına bakmanız yeterlidir.

The Sims FreePlay 5.15.0 lifestyle hile apk : oyuna giriş yaptığınızda sizden istenilenler doğrultusunda ilerleyin ve tuvalet ögesini evinizi yerleştirdikten sonra lifestyle miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunthe sims freeplay 5.15.0 android hack, the sims freeplay 5.15.0 android hile, the sims freeplay 5.15.0 android mod, the sims freeplay 5.15.0 hack apk, the sims freeplay 5.15.0 hile apk, the sims freeplay 5.15.0 lifestyle hile apk, the sims freeplay 5.15.0 mod apk, the sims freeplay 5.15.0 simoleons hile, the sims freeplay 5.15.0 social hile, the sims freeplay altın hile, the sims freeplay android hack, the sims freeplay android hile, the sims freeplay elmas hile apk, the sims freeplay hack apk, the sims freeplay hile apk, the sims freeplay para hile apk, the sims freeplay simoleons hack, the sims freeplay simoleons hile


Download The Sims FreePlay v5.15.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like