The Sims FreePlay v5.16.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 920 ratings )
Price: $0
Download

The Sims FreePlay v5.16.0 MOD APK – PARA HİLELİ

The Sims FreePlay v5.16.0 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncelleme gereksimi duyduğum yapımcılığını Electronic Arts (EA Games) üstlendiği en ünlü yaşam simülasyon oyunudur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile size verilen görevler doğrultusunda devasa Sims evreni içinde görevleri yapmak ve yaşamaktır… The Sims FreePlay içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız simoleons hileli, sınırsız lifestyle puan hileli ve sınırsız social puan hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede oyun parası ile satılan tüm ögeleri satın alabilir, karakterinizi ve evinizi dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Gezip keşfedilmeye bekleyen bir dünya, onlarca Sim, yapılmayı bekleyen gündelik işler ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. The Sims FreePlay Play Store’da 652.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

The Sims FreePlay v5.16.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Sims FreePlay 5.16.0 simoleons hile apk : oyuna giriş yaptığınızda sizden istenilenler doğrultusunda ilerleyin ve tuvalet ögesini evinizi yerleştirdikten sonra simoleons miktarına bakmanız yeterlidir.

The Sims FreePlay 5.16.0 lifestyle hile apk : oyuna giriş yaptığınızda sizden istenilenler doğrultusunda ilerleyin ve tuvalet ögesini evinizi yerleştirdikten sonra lifestyle miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunu oynayabilmek için aktif internet bağlantısı gereklidir.

NOT : Oyun ilk açılışta veri dosyası indirecektir 180MB civarındadır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunsims freeplay android hile, sims freeplay hack apk, sims freeplay para hile apk, sims freeplay simoleons hile, the sims freeplay 5.16.0 altın hile apk, the sims freeplay 5.16.0 android hile, the sims freeplay 5.16.0 android mod, the sims freeplay 5.16.0 hack apk, the sims freeplay 5.16.0 hile apk, the sims freeplay 5.16.0 lifestyle hile apk, the sims freeplay 5.16.0 mod apk, the sims freeplay 5.16.0 para hile apk, the sims freeplay 5.16.0 simoleons hile, the sims freeplay altın hile apk, the sims freeplay hack apk, the sims freeplay hile apk, the sims freeplay lifestyle hile apk, the sims freeplay mod apk, the sims freeplay para hile apk, the sims freeplay simoleons hile, the sims freeplay social puan hile apk


Download The Sims FreePlay v5.16.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like