The Sims Mobile v16.0.3.75332 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 894 ratings )
Price: $0
Download

The Sims Mobile v16.0.3.75332 PARA HİLELİ APK, açık dünya ve simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ELECTRONIC ARTS firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehir içinde evinizi kurmak, görevleri tamamlamak ve arkadaşlarınızla vakit geçirmektir. The Sims Mobile içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karakterinizi istediğiniz geliştirebilir, güzel bir eve sahip olabilirsiniz. Eviniz – bahçeniz, geniş şehir ortamı, onlarca yapılacak iş ve dahası sizleri bekliyor. The Sims Mobile v16.0.3.75332 sürümünde çamaşır günü etkinlikleri sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Sims Mobile Play Store’da 960.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

 

Kurulumu

The Sims Mobile v16.0.3.75332 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Sims Mobile 16.0.3.75332 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

The Sims Mobile 16.0.3.75332 altın hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz altın miktarı önemli değildir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)
Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.
Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Download The Sims Mobile v16.0.3.75332 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like