The Sims Mobile v2.2.5.96208 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 882 ratings )
Price: $0
Download

The Sims Mobile v2.2.5.96208 FULL APK, yaşam simülasyonu oyunlarını seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ELECTRONIC ARTS stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız Sims karakterleri ile bulunduğunuz şehir içinde görevleri tamamlamak, sosyalleşmek ve görevleri tamamlamaktır. The Sims Mobile henüz ülkemizde direk indirilmeye sunulmadığı için FULL APK yani direk indirilmeye hazır şekilde sunuyorum bu sayede birçok oyuncudan önce Sims evrenine giriş yapabilir, oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, geniş oyun evreni, özelleştirebilir karakterler ve dahası sizleri bekliyor. The Sims Mobile v2.2.5.96208 sürümünde hobilerde düzenlemeler olup, kazanılan ödüller artırılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Sims Mobile şuan için tüm kullanıcılara sunulmamıştır.

Oyunumuzdan Görüntüler

KURULUMU

The Sims Mobile v2.2.5.96208 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

79 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, the sims mobile 2.2.5.96208 android, the sims mobile 2.2.5.96208 android için, the sims mobile 2.2.5.96208 apk, the sims mobile 2.2.5.96208 apk download, the sims mobile 2.2.5.96208 apk indir, the sims mobile 2.2.5.96208 full apk, the sims mobile android, the sims mobile android için, the sims mobile apk, the sims mobile full apk, the sims mobile game, the sims mobile telefon için, the sims telefon için


Download The Sims Mobile v2.2.5.96208 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Download

Recommended for You

You may also like