The Street King v2.21 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 22 views
( 561 ratings )
Price: $0
Download

The Street King v2.21 MOD APK – PARA HİLELİ

The Street King Open World Street Racing v2.21 PARA HİLELİ APK, araba sürme, yarış ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını RLin stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilinen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehir içinde modifiyeler yapmak, rakiplerinizle yarışmak ve daima birinci olmaya çalışmaktır. The Street King içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz arabayı satın alıp, rahatça geliştirebilirsiniz. Geniş şehir ortamı, hızlı arabalar, dünyanın dört bir yanından rakipler ve dahası sizleri bekliyor. The Street King v2.21 sürümünde yeni arabalar ve ortamlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Street King Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

The Street King v2.21 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Street King 2.21 para hile apk : oyuna giriş yaptığınıza paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Download The Street King v2.21 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like