The Sun Origin v1.0.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 115 ratings )
Price: $0
Download

The Sun Origin v1.0.1 PARA HİLELİ APK, uzun bir süredir, tam sürüm olarak sunulmasını beklediğim yapımcılığını bu tür oyunları ile ünlenen AGaming+ stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz radyasyonlu ve aşırı sıcak bölgede hem hayatta kalmaya çalışmak hemde görevleri tamamlamaktır. The Sun Origin içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz ekipmanları, silahları satın alabilir, alışveriş yaparken sorun yaşamazsınız. Geniş oyun evreni, kullanabileceğiniz farklı silahlar, uzun soluklu oyun yapısı ve dahası sizleri bekliyor. The Sun Origin v1.0.1 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Sun Origin Play Store’da 4.19TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

The Sun Origin v1.0.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.agaming.thesun.origin” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

The Sun Origin v1.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Sun Origin 1.0.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 174 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunları, Hayatta Kalma Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, the sun origin 1.0.1 altın hile, the sun origin 1.0.1 android, the sun origin 1.0.1 apk, the sun origin 1.0.1 apk hile, the sun origin 1.0.1 apk mod, the sun origin 1.0.1 full apk, the sun origin 1.0.1 hile apk, the sun origin 1.0.1 mod apk, the sun origin 1.0.1 money hack, the sun origin android hile, the sun origin apk, the sun origin apk hile, the sun origin full apk, the sun origin hack, the sun origin hack apk, the sun origin hile apk, the sun origin mod apk, the sun origin money hack, the sun origin para hile


Download The Sun Origin v1.0.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like