The Sun Origin v1.5.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 456 ratings )
Price: $0
Download

The Sun Origin v1.5.2 MOD APK – PARA HİLELİ

The Sun Origin v1.5.2 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS, açık dünya ve hayatta kalma türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını AGaming+ stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz radyasyonlu ortamlarda hayatta kalmaya çalışmak, karşınıza çıkan yaratıkları etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. The Sun Origin içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız ekipman taşıma hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz silahları satın alıp düşmanlarınıza karşı rahatça mücadele edebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı modellerde silahlar, dostlarınız, tehlikeli yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor. The Sun Origin v1.5.2 sürümünde onlarca hata ve takılma sorunu için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Sun Origin Play Store’da 1.59TL’dir.

Kurulumu

The Sun Origin v1.5.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Sun Origin 1.5.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

The Sun Origin 1.5.2 çanta hile apk : oyun içinde çantanıza dilediğiniz kadar ekipman alabilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

 

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunları, Hayatta Kalma Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, the sun origin 1.5.2 altın hile, the sun origin 1.5.2 android, the sun origin 1.5.2 apk, the sun origin 1.5.2 apk hile, the sun origin 1.5.2 apk mod, the sun origin 1.5.2 full apk, the sun origin 1.5.2 hile apk, the sun origin 1.5.2 mod apk, the sun origin 1.5.2 money hack, the sun origin android hile, the sun origin apk, the sun origin apk hile, the sun origin full apk, the sun origin hack, the sun origin hack apk, the sun origin hile apk, the sun origin mod apk, the sun origin money hack, the sun origin para hile


Download The Sun Origin v1.5.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like