The Survivor Rusty Forest v1.5.2 MOD APK – Craft HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 374 ratings )
Price: $0
Download

The Survivor Rusty Forest v1.5.2 MOD APK – Craft HİLELİ

The Survivor Rusty Forest v1.5.2 HİLELİ APK, hayatta kalma ve açık dünya oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını yapımcılığını Starship Studio firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız orman içinde yaşam alanınızı kurmak ve hayatta kalmaya çalışmaktır. The Survivor Rusty Forest içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız eşya hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, craft işlerini rahatça yapabilirsiniz. Tehlikeli hayvanlar, el aletleri, inşa edilmeyi bekleyen farklı yapılar ve dahası sizleri bekliyor. The Survivor Rusty Forest v1.5.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Survivor Rusty Forest Play Store’da 15.99TL’dir.

Kurulumu

The Survivor Rusty Forest v1.5.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Survivor Rusty Forest 1.5.2 craft hile apk : oyun içinde tüm materyallerden 1000 taneye sahip olarak başlarsınız, craft işinizi yapabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, the survivor apk, the survivor rusty forest 1.5.2 apk, the survivor rusty forest 1.5.2 craft hile, the survivor rusty forest 1.5.2 full apk, the survivor rusty forest 1.5.2 hack apk, the survivor rusty forest 1.5.2 hile apk, the survivor rusty forest 1.5.2 mod apk, the survivor rusty forest apk, the survivor rusty forest apk hile, the survivor rusty forest apk indir, the survivor rusty forest full android, the survivor rusty forest full download, the survivor rusty forest hack apk, the survivor rusty forest hile apk, the survivor rusty forest mod apk


Download The Survivor Rusty Forest v1.5.2 MOD APK – Craft HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like