The Trail v10046 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 982 ratings )
Price: $0
Download

The Trail v10046 MOD APK – PARA HİLELİ

The Trail v10046 PARA HİLELİ APK, macera, seçim yapma ve açık dünya türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Kongregate stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız gezgin karakteri ile maceralara atılmak, görevleri yapmak ve yeni yerler keşfetmektir. The Trail içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli (at nalı) olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz eşyaları satın alabilir, karakterinizi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Uzun yollar, toplamanız gereken eşyalar, ticaret ve dahası sizleri bekliyor. The Trail v10046 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Trail Play Store’da 300.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU

The Trail v10046 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.kongregate.mobile.thetrail.google” ve android/obb klasörü içine atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

The Trail v10046 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Trail 10046 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda at nalı miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, the trail 10046 android hile, the trail 10046 apk, the trail 10046 hack apk, the trail 10046 hile apk, the trail 10046 mod apk, the trail 10046 para hile apk, the trail altın hile apk, the trail android hile, the trail apk, the trail cash hack, the trail hack, the trail hack apk, the trail hile apk, the trail mod apk, the trail money hack, the trail para hile, the trail para hile apk


Download The Trail v10046 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like