The Twins v1.0.1 MOD APK – CAN HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 36 views
( 895 ratings )
Price: $0
Download

The Twins v1.0.1 MOD APK – CAN HİLELİ

The Twins v1.0.1 CAN HİLELİ APK, korku, macera ve kaçış türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını DVloper firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız içinde canavarlardan kaçmak, bulmacaları çözmek ve çıkış yolunu bulmaktır. The Twins içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede ev içinde rahatça gezebilir, tüm malzemeleri toplayıp kaçış yolunuzu bulabilirsiniz. Peşinizden ayrılmayan canavarlar, karanlık odalar, etkileşime geçebileceğiniz onlarca alet ve dahası sizleri bekliyor. The Twins v1.0.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Twins Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

The Twins v1.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Twins 1.0.1 hile apk : oyun içinde canavarlar size atak yapmaz, yanınızdan geçip giderler.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Korku Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, the twins 1.0.1 apk, the twins 1.0.1 apk hile, the twins 1.0.1 can hile, the twins 1.0.1 hack apk, the twins 1.0.1 hile apk, the twins 1.0.1 mod apk, the twins apk hile, the twins apk mod, the twins can hile, the twins hack apk, the twins hile apk, the twins mod apk


Download The Twins v1.0.1 MOD APK – CAN HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like