The Walking Zombie 2 v3.5.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 371 ratings )
Price: $0
Download

The Walking Zombie 2 v3.5.1 MOD APK – PARA HİLELİ

The Walking Zombie 2 v3.5.1 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve zombilere karşı savaş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Alda Games firmasının üstendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile zombi istilasından sonra hayatta kalma çalışmak, görevleri tamamlamak ve insanlara yardım etmektir. The Walking Zombie 2: Zombie shooter içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz silahları satın alıp zombilere karşı mücadelenizde başarılı olabilirsiniz. Farklı silahlar, tehlikeli zombiler, onlarca görev ve dahası sizleri bekliyor. The Walking Zombie 2 v3.5.1 sürümünde yeni görevler, bölgeler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Walking Zombie 2 Play Store’da 500.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

The Walking Zombie 2 v3.5.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Walking Zombie 2 3.5.1 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

The Walking Zombie 2 3.5.1 altın hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, the walking zombie 2 3.5.1 altın hile, the walking zombie 2 3.5.1 android hile, the walking zombie 2 3.5.1 hack apk, the walking zombie 2 3.5.1 hile apk, the walking zombie 2 3.5.1 mod apk, the walking zombie 2 3.5.1 money hack, the walking zombie 2 3.5.1 para hile, the walking zombie 2 altın hile, the walking zombie 2 hack, the walking zombie 2 hack apk, the walking zombie 2 hile apk, the walking zombie 2 mod apk, the walking zombie 2 money hack, the walking zombie 2 para hile


Download The Walking Zombie 2 v3.5.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like