The White Door v1.1.17 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 343 ratings )
Price: $0
Download

The White Door v1.1.17 FULL APK – TAM SÜRÜM

The White Door v1.1.17 FULL APK, hikaye, bulmaca ve seçim tabanlı oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Second Maze stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ruh sağlığı merkezi içinde seçim yapmak, bulmacaları çözmek ve eski hatıralarınıza tekrar ulaşmaya çalışmaktır. Kafa yoran seçenekler, garip bir yaşantı, zeka oyunları ve dahası sizleri bekliyor. The White Door v1.1.17 sürümünde yeni bodrum bölümü eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Mobil platform ve STEAM için aynı günde çıkış yapmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.  The White Door Play Store’da 19.99TL’dir.

Kurulumu

The White Door v1.1.17 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunları, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, the white door 1.1.17 android, the white door 1.1.17 apk, the white door 1.1.17 apk indir, the white door 1.1.17 full apk, the white door 1.1.17 mobile, the white door android, the white door apk, the white door full apk, the white door mobile, the white door telefon için


Download The White Door v1.1.17 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like