The Wolf v1.3.3 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 325 ratings )
Price: $0
Download

The Wolf v1.3.3 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Swift Apps LTD firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kurt ile bulunduğunuz açık dünya içinde hem avlanmak hemde rakip takımın kurtlarıyla mücadele etmektir. The Wolf içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede kurdu istediğiniz gibi geliştirebilir, PVP modunda yenilmez olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, güçlü rakipler, avlanacak farklı türden hayvanlar, geniş oyun haritası, arkadaşlarınız ve dahası sizleri bekliyor. The Wolf v1.3.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. The Wolf Play Store’da 185.000’den fazla indirilmiştir

 

Oyunumuzdan Görüntüler

KURULUMU

The Wolf v1.3.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Wolf 1.3.3 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz.

The Wolf 1.3.3 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Download The Wolf v1.3.3 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like