The Wolf v2.0 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 665 ratings )
Price: $0
Download

The Wolf v2.0 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

The Wolf v2.0 PARA HİLELİ APK, macera, açık dünya ve hayvan simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Swift Apps LTD stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kurt ile bulunduğunuz vahşi doğa içinde avlanmak, rakip sürüyle mücadele etmek ve galip gelmektir. The Wolf içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede kurdu istediğiniz gibi geliştirebilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Avlanacak onlarca hayvan, farklı kurt türleri, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. The Wolf v2.0 sürümünde sürünüzle iletişim için yenilikler yapılmış olup, oyuncu profili eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. The Wolf Play Store’da 650.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

KURULUMU

The Wolf v2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Wolf 2.0 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz.

The Wolf 2.0 elmas hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, the wolf 2.0 android hile, the wolf 2.0 cash hack, the wolf 2.0 gem hack, the wolf 2.0 hack apk, the wolf 2.0 hile apk, the wolf 2.0 mod apk, the wolf 2.0 money hack, the wolf 2.0 para hile, the wolf apk, the wolf elmas hile, the wolf gem hack, the wolf hack, the wolf hack apk, the wolf hile apk, the wolf mod apk, the wolf money hack, the wolf para hile


Download The Wolf v2.0 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like