The You Testament The 2D Coming v1.060 MOD APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 748 ratings )
Price: $0
Download

The You Testament The 2D Coming v1.060 MOD APK – TAM SÜRÜM

The You Testament The 2D Coming v1.060 FULL APK, macera, açık dünya ve mücadele etme üzerine kurulu oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını bu tür oyunlarıyla ünlenen MDickie firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz eski çağlarda ilerlemek, görevleri tamamlamak ve yeteneklerinizi keşfetmektir. The You Testament The 2D Coming içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm karakter ve özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, hikayeyi bitirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, mücadele etmeniz gereken kötü insanlar, tarihi ortamlar ve dahası sizleri bekliyor. The You Testament The 2D Coming v1.060 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The You Testament: The 2D Coming Play Store’da 7.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

The You Testament v1.060 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The You Testament 1.060 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, the you testament 1.060 hack apk, the you testament 1.060 hile apk, the you testament 1.060 mod apk, the you testament 1.060 premium apk, the you testament 1.060 pro apk, the you testament android hile, the you testament apk hile, the you testament full apk, the you testament hack, the you testament hack apk, the you testament hile apk, the you testament mod apk, the you testament premium, the you testament pro, the you testament unlock apk


Download The You Testament The 2D Coming v1.060 MOD APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like