Them Bombs v2.1.1 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 12 views
( 756 ratings )
Price: $0
Download

Them Bombs v2.1.1 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

Them Bombs v2.1.1 FULL APK, zaman karşı ve kafa yoran oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Yellow Dot stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız bomba imha uzmanı ile karmaşık sistemleri çözmek bombayı durdurmaktır. Them Bombs: co-op board game play with 2-4 friends içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm zorluk seviyelerinde ve bölümlerde oynayabilirsiniz. Karmaşık elektronik devreler, zamana karşı yarış ve zorlu görevler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Them Bombs Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Them Bombs v2.1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Them Bombs 2.1.1 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açıktır, FULL SÜRÜM olarak başlarsanız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, them bombs 2.1.1 android, them bombs 2.1.1 full apk, them bombs 2.1.1 hack apk, them bombs 2.1.1 hile apk, them bombs 2.1.1 mod apk, them bombs 2.1.1 unlock apk, them bombs android hile, them bombs apk hile, them bombs apk mod, them bombs apk unlock, them bombs full apk, them bombs hack, them bombs hack apk, them bombs hile apk, them bombs kilitler açık, them bombs mod apk, them bombs unlock apk


Download Them Bombs v2.1.1 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like