TheoTown v1.3.75 MOD APK – ELMAS / PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 251 ratings )
Price: $0
Download

TheoTown v1.3.75 PARA HİLELİ APK, inşa ve yönetim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Blueflower stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine şehrinizi kurarak yönetmek ve halkınızı mutlu etmektir. TheoTown içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede şehrinizi kolayca geliştirebilir, tüm yapısal ürünleri kullanabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, inşa edilebilir onlarca yapı, halkınızın genel sorunları, doğal afetler ve dahası sizleri bekliyor. TheoTown v1.3.75 sürümünde başta havaalanı olmak üzerine yeni yapılar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2,5D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TheoTown Play Store’da 60.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

KURULUMU

TheoTown 1.3.75 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TheoTown 1.3.75 elmas apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TheoTown 1.3.75 para hile apk : oyun içinde elmas bozdurarak dilediğiniz kadar paraya sahip olabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 121 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, theotown 1.3.75 cash hack, theotown 1.3.75 hack apk, theotown 1.3.75 hile apk, theotown 1.3.75 mod apk, theotown 1.3.75 money hack, theotown 1.3.75 para hile, theotown altın hile, theotown diamond hack, theotown elmas hile, theotown gem hack, theotown hack apk, theotown hile apk, theotown mod apk, theotown money hack, theotown para hile


Download TheoTown v1.3.75 MOD APK – ELMAS / PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like