TheoTown v1.8.80a MOD APK – ELMAS / PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 6 views
( 551 ratings )
Price: $0
Download

TheoTown v1.8.80a MOD APK – ELMAS / PARA HİLELİ

TheoTown v1.8.80a ELMAS HİLELİ APK, simülasyon, işletme ve şehir kurma türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını blueflower firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz boş arazi üzerine şehrinizi kurmak, inşaatlar yapmak ve halkınızın mutluluğu için çalışmaktır. TheoTown içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede şehrinizi kolayca geliştirebilir, tüm yapısal ürünleri kullanabilirsiniz. Görevler, insanlarınızın ihtiyaçları, yapılacak onlarca inşaat ve dahası sizleri bekliyor. TheoTown v1.8.80a sürümünde inşa edilecek yeni birimler ve eklentiler sizleri bekliyor. Grafikleri 2,5D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TheoTown Play Store’da 120.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

 

KURULUMU

TheoTown 1.8.80a MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TheoTown 1.8.80a elmas apk : oyunda içinde harita üstündeyken, telefonunuzun ses açma butonuna basın, elmas miktarınız artacaktır.

TheoTown 1.8.80a para hile apk : oyun içinde elmas bozdurarak istediğiniz kadar paraya sahip olabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

 

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, theotown 1.8.80a cash hack, theotown 1.8.80a hack apk, theotown 1.8.80a hile apk, theotown 1.8.80a mod apk, theotown 1.8.80a money hack, theotown 1.8.80a para hile, theotown altın hile, theotown diamond hack, theotown elmas hile, theotown gem hack, theotown hack apk, theotown hile, theotown hile apk, theotown mod apk, theotown money hack, theotown para hile


Download TheoTown v1.8.80a MOD APK – ELMAS / PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like