TheoTown v1.9.37a MOD APK – ELMAS / PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 36 views
( 911 ratings )
Price: $0
Download

TheoTown v1.9.37a MOD APK – ELMAS / PARA HİLELİ

TheoTown v1.9.37a ELMAS HİLELİ APK, işletme, şehir kurma ve yönetim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını blueflower firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz boş arazi üzerine şehrinizi kurmak, en iyi şekilde yönetmek ve halkınızı mutlu etmektir. TheoTown içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede şehrinizi kolayca geliştirebilir, tüm yapısal ürünleri kullanabilirsiniz. Görevler, doğal afetler, onlarca görev, insanlar ve dahası sizleri bekliyor. TheoTown v1.9.37a sürümünde yeni inşa edilecek birimler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2,5D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TheoTown Play Store’da 140.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

KURULUMU

TheoTown v1.9.37a MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TheoTown 1.9.37a elmas apk : oyunda içinde harita üstündeyken, telefonunuzun ses açma butonuna basın, elmas miktarınız artacaktır.

TheoTown 1.9.37a para hile apk : oyun içinde elmas bozdurarak istediğiniz kadar paraya sahip olabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, theotown 1.9.37a cash hack, theotown 1.9.37a hack apk, theotown 1.9.37a hile apk, theotown 1.9.37a mod apk, theotown 1.9.37a money hack, theotown 1.9.37a para hile, theotown altın hile, theotown diamond hack, theotown elmas hile, theotown gem hack, theotown hack apk, theotown hile, theotown hile apk, theotown mod apk, theotown money hack, theotown para hile


Download TheoTown v1.9.37a MOD APK – ELMAS / PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like