This Is the Police v1.1.3.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 51 views
( 797 ratings )
Price: $0
Download

This Is the Police v1.1.3.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

This Is the Police v1.1.3.0 FULL APK, yönetim, strateji ve polisiye oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını HandyGames firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız polis memurları ile bulunduğunuz şehir içinde asayişi sağlamak için görevlendirmeler yapmak, kötülere karşı mücadele etmek ve polis departmanını en iyi şekilde yönetmektir. Uzun soluklu oyun yapısı, kazanmanız gereken para miktarı, tehlikeli insanlar, arkanızdan planlanan entrikalar ve dahası sizleri bekliyor. Oynayabilmek için orta seviyede İngilizce yeterli olacaktır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. This Is the Police Play Store’da şuan ön kayıt aşamasındadır.

 

Kurulumu

This Is the Police v1.1.3.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, this is the police 1.1.3.0 android, this is the police 1.1.3.0 apk, this is the police 1.1.3.0 apk indir, this is the police 1.1.3.0 full apk, this is the police android, this is the police android apk, this is the police android indir, this is the police apk, this is the police apk download, this is the police apk indir, this is the police full apk, this is the police mobile, this is the police mobile game, this is the police telefon için


Download This Is the Police v1.1.3.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like