This War of Mine v1.5.10 b851 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 44 views
( 713 ratings )
Price: $0
Download

This War of Mine v1.5.10 b851 FULL APK – TAM SÜRÜM

This War of Mine v1.5.10 b851 FULL APK, hayatta kalma, macera ve hikaye tabanlı oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını 11 bit stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız Bosna Savaşı sonrasında kaos ortamı içinde harabe evler içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve yaşamaya çalışmaktır. This War of Mine her ne kadar ücretli bir oyun olsa da oyun içinde kilitli DLC bulunuyordu bu yüzden tüm paketler açık olarak sunuyorum bu sayede oyunu herhangi bir kısıtlamaya takılmadan oynayabilirsiniz. Toplamanız gereken eşyalar, tehlikeli insanlar, alacağınız kararlar ve dahası sizleri bekliyor. This War of Mine v1.5.10 b851 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. This War of Mine Play Store’da 53.99TL’dir 28.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

 

UYARI : Android 6.0 ve üstü cihazlarda Ayarlaruygulamalar kısmından oyunu bulup, izinler kısmından dosyalara / depolamaya erişimi aktif etmeniz gerekiyor, aksi halde oyun çalışmaz.

Kurulumu

This War of Mine v1.5.10 b851 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.elevenbitstudios.twommobile” ve Android/obb klasörüne atalım.

This War of Mine v1.5.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

This War of Mine 1.5.10 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan DLC paketin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, full apk, this war of mine 1.5.10 apk, this war of mine 1.5.10 b851 android, this war of mine 1.5.10 b851 apk full, this war of mine 1.5.10 b851 apk indir, this war of mine 1.5.10 b851 full apk, this war of mine 1.5.10 b851 full apk indir, this war of mine 1.5.10 b851 hile apk, this war of mine 1.5.10 b851 mod apk, this war of mine android, this war of mine android apk, this war of mine android download, this war of mine android game, this war of mine android indir, this war of mine apk, this war of mine apk download, this war of mine apk full, this war of mine apk hack, this war of mine apk indir, this war of mine mobil, this war of mine mobile apk, this war of mine telefon için, twom apk


Download This War of Mine v1.5.10 b851 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like