Thrive Island – Survival v2.0 FULL APK – SD DATA

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 291 ratings )
Price: $0
Download

Thrive Island – Survival v2.0 FULL APK – SD DATA

Thrive Island – Survival v2.0 FULL APK, biz Türkler genel olarak hayatta kalma oyunlarını seviyoruz günün ikinci konusu olarak sunacağım survival oyunu gerek grafik gerekse de oynanabilirlik bakımından oldukça başarılıdır. Play Store’da sunulan ücretsiz sürüm demo oyundu bir yerden sonra satın almanızı istiyordu bunun önüne geçebilmek için FULL APK yani tam sürüm olarak sunuyorum bu sayede hiç bir kısıtlamaya bağlanmadan dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile bulunduğunuz adada kısacası hayatta kalmaktır, Silahlar, yapı malzemeleri, kamp ateşi ve dahası sizi bekliyor… Topladığınız birimleri işleyebilir daha farklı ögeler oluşturabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Thrive Island – Survival Play Store’da 8.73TL’dir.

Kurulumu

Thrive Island – Survival v2.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.JohnWright.ThriveIsland” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Thrive Island – Survival v2.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunthrive island 2.0 android, thrive island 2.0 android indir, thrive island 2.0 apk indir, thrive island 2.0 full apk, thrive island 2.0 full apk download, thrive island 2.0 premium apk, thrive island android full, thrive island apk sd data, thrive island full apk, thrive island survival 2.0 apk, thrive island survival 2.0 full download, thrive island survival android full, thrive island survival android indir, thrive island survival apk indir, thrive island survival full apk, thrive island survival full download, thrive island survival full sürüm


Download Thrive Island – Survival v2.0 FULL APK – SD DATA

Download

Recommended for You

You may also like