Thrive Island Survival v2.9.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 238 ratings )
Price: $0
Download

Thrive Island Survival v2.9.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Thrive Island Survival v2.9.0 PARA HİLELİ APK, macera, hayatta kalma ve açık dünya türündeki oyunları seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Webstarks stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız ada içinde kendi yaşam alanınızı kurmak, vahşi hayvanlara karşı mücadele etmek ve hayatta kalmaktır. Thrive Island Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, craft işlerini kolayca yapabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, keşfetmeniz gereken bölgeler, onlarca ekipman ve dahası sizleri bekliyor. Thrive Island Survival v2.9.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Thrive Island Survival Play Store’da 120.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Thrive Island Survival v2.9.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Thrive Island Survival 2.9.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, thrive island survival 2.9.0 altın hile, thrive island survival 2.9.0 hack apk, thrive island survival 2.9.0 hile apk, thrive island survival 2.9.0 mod apk, thrive island survival 2.9.0 para hile, thrive island survival altın hile, thrive island survival apk hile, thrive island survival apk mod, thrive island survival hack apk, thrive island survival hile apk, thrive island survival mod apk, thrive island survival para hile


Download Thrive Island Survival v2.9.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like