Thumb Fighter v1.4.96 MOD APK – Karakterler Açık

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 345 ratings )
Price: $0
Download

Thumb Fighter v1.4.96 MOD APK – Karakterler Açık

Thumb Fighter v1.4.96 Karakter HİLELİ APK, kıyasıya mücadele ve dövüş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını AVIX firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız parmak karakter ile karşınıza çıkan rakiple mücadele etmek ve galip gelmektir. Thumb Fighter içinde yaşanan genel zorluklardan ve kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani tüm karakter kostümlerinin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel görünümleri kullanabilirsiniz. Thumb Fighter v1.4.96 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Thumb Fighter Play Store’da 115.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Thumb Fighter v1.4.96 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Thumb Fighter 1.4.96 karakter hile apk : oyun içindeki tüm karakter kostümlerinin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 Yorum Android Oyun, Dövüş Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, thumb fighter 1.4.96 altın hile, thumb fighter 1.4.96 android hile, thumb fighter 1.4.96 gold hack, thumb fighter 1.4.96 hack apk, thumb fighter 1.4.96 hile apk, thumb fighter 1.4.96 mod apk, thumb fighter 1.4.96 money hack, thumb fighter 1.4.96 para hile, thumb fighter android hile, thumb fighter gold hack, thumb fighter hack, thumb fighter hack apk, thumb fighter hile apk, thumb fighter karakter hile, thumb fighter mod apk, thumb fighter money hack, thumb fighter para hile


Download Thumb Fighter v1.4.96 MOD APK – Karakterler Açık

Download

Recommended for You

You may also like