Time Crash v1.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 15 views
( 208 ratings )
Price: $0
Download

Time Crash v1.1 FULL APK, heyecan dolu platform oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını 8SEC stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bol engelli yolda daima ileri doğru koşmak, tuzaklardan kaçmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Hareketli müzikler, onlarca engel türü, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor. Zıplayın, kayın, parçalayın, hareketli müzikler eşliğinde her zaman ileri doğru koşun. Kulaklıka oynamanızı tavsiye ederim hareketlere uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Zaman içinde kırılmak yaşayarak görevleri tamamlamak parmaklarınızın ucundadır. Time Crash v1.1 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Time Crash Play Store’da 11.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Time Crash v1.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 85 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid oyun indir, apk indir, time crash, time crash 1.1 android, time crash 1.1 android için, time crash 1.1 apk, time crash 1.1 apk download, time crash 1.1 apk full, time crash 1.1 full apk, time crash 1.1 telefon için, time crash android, time crash android game, time crash apk, time crash apk download, time crash apk full, time crash apk indir, time crash full apk


Download Time Crash v1.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like