Tinker Island v1.4.52 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 419 ratings )
Price: $0
Download

Tinker Island v1.4.52 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Tinker Island v1.4.52 ELMAS HİLELİ APK, hayatta kalma ve macera türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Kongregate firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterler ile mahsur kaldığınız adada yaşam mücadelesi vermek ve görevleri tamamlamaktır. Tinker Island içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm kahramanları satın alabilir, istediğiniz kadar ham maddeye sahip olabilirsiniz. Özel yeteneklere sahip karakterler, uzun soluklu oyun yapısı, düşmanlarınız, keşfedilecek büyük bir ada ve dahası sizleri bekliyor. Tinker Island v1.4.52 sürümünde denizin derinliklerinden yükselen tapınak sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Tinker Island Play Store’da 175.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Tinker Island v1.4.52 dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tinker Island 1.4.52 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız sıfır “0” olsa dahi harcama yapabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, tinker island 1.4.52 android hile, tinker island 1.4.52 elmas hile, tinker island 1.4.52 gem hack, tinker island 1.4.52 hack apk, tinker island 1.4.52 hile apk, tinker island 1.4.52 mod apk, tinker island altın hile, tinker island android hile, tinker island apk, tinker island elmas hile, tinker island gem hack, tinker island hack, tinker island hack apk, tinker island hile apk, tinker island mod apk, tinker island money hack, tinker island para hile


Download Tinker Island v1.4.52 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like