Tiny Guardians v1.1.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 539 ratings )
Price: $0
Download

Tiny Guardians v1.1.7 PARA HİLELİ APK, strateji ve savaş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü Kurechii firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ile bulunduğunuz savaş alanında düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Tiny Guardians içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede karakterlerinizi geliştirebilir, yenilmez olup kolayca rakiplerinizi yok edebilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, tehlikeli düşmanlar, farklı özelliklere sahip karakterler ve dahası sizleri bekliyor. Tiny Guardians v1.1.7 sürümünde köklü hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Tiny Guardians Play Store’da 14.99TL’dir, 10.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Tiny Guardians v1.1.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tiny Guardians 1.1.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Tiny Guardians 1.1.7 yıldız hile apk : oyun içinde karakterlerinizi yıldızla istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz, yıldız miktarınız asla azalmaz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

72 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, tiny guardians 1.1.7 altın hile, tiny guardians 1.1.7 android, tiny guardians 1.1.7 android hile, tiny guardians 1.1.7 apk, tiny guardians 1.1.7 full apk, tiny guardians 1.1.7 gold hack, tiny guardians 1.1.7 hack apk, tiny guardians 1.1.7 hile apk, tiny guardians 1.1.7 mod apk, tiny guardians 1.1.7 money hack, tiny guardians 1.1.7 star hack, tiny guardians 1.1.7 yıldız hile, tiny guardians android hile, tiny guardians apk, tiny guardians hack, tiny guardians hack apk, tiny guardians hile apk, tiny guardians mod apk, tiny guardians para hile


Download Tiny Guardians v1.1.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like