TinyKeep v2.3 FULL APK – SD DATA

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 922 ratings )
Price: $0
Download

TinyKeep v2.3 FULL APK – SD DATA

TinyKeep v2.3 FULL APK, android platformunun en iyi macera, aksiyon ve RPG oyunlarından birisi olan yapımcılığını Digital Tribe stüdyosunun üstlendiği bana göre mükemmel bir oyundur çıktığı ilk günden bu yana ara ara oynadığım vazgeçilmezlerden birisidir. TinyKeep oyununda amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile mahsur kaldığınız kale içindeki düşmanları öldürüp hapsedilmiş iyi insanları kurtarmaktır. Oynanabilirlik ve fizik motoru açısından oldukça gelişmiş bir arayüze sahiptir. Eğer standart bir oyuncuysanız sizi bir hayli zorlayacağını bilmenizi isterim. Oyun içindeki kilitli kapıları bulduğunuz anahtarlar sayesinde açabilir daha güçlü savaşçıların bulunduğu bölgelere gidebilirsiniz. Tuzaklara ve arada gezen patron dövüşçülere dikkat edin aksi halde bu sonunuz olabilir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Ayrıca Steam’den oyun oynayanlar bilirler bilgisayar sürümü de mevcuttur. TinyKeep Play Store’da 12.93TL’dir.

Kurulumu

TinyKeep v2.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.phigames.tinykeepmobilepaid” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

TinyKeep v2.3 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid apk, tinykeep 2.3 android, tinykeep 2.3 android indir, tinykeep 2.3 apk, tinykeep 2.3 apk download, tinykeep 2.3 apk indir, tinykeep android, tinykeep android indir, tinykeep apk, tinykeep apk download, tinykeep full apk, tinykeep full apk indi


Download TinyKeep v2.3 FULL APK – SD DATA

Download

Recommended for You

You may also like