To the Moon v2.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 610 ratings )
Price: $0
Download

To the Moon v2.0 FULL APK, hikaye tabanlı, piksel ve duygusal oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını X.D. Hong Kong firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan sürükleyici bir oyundur. Mobil cihazlara STEAM üzerinden geçiş yapmıştır. Amacınız kontrolünü sağladığınız doktor karakterleri ve geliştirmiş olduğunuz alet sayesinde yaşlı bir hastanızın anılarına girmek ve ona tekrar bu anları yaşatmaktır. Uzun soluklu hikayesi, kolay kontrolleri, farklı ortamları ve dahası ile sizi kendine bağlayacak nadir oyunlardan birisidir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. To the Moon v2.0 sürümünde oyun içi yeni özellikler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikler piksel olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. To the Moon Play Store’da 17.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

To the Moon v2.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 112 Yorum Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlarandroid oyun indir, apk indir, to the moon 2.0 andorid için, to the moon 2.0 android download, to the moon 2.0 apk, to the moon 2.0 apk download, to the moon 2.0 apk indir, to the moon 2.0 full apk, to the moon 2.0 telefon için, to the moon android, to the moon android game, to the moon android için, to the moon android indir, to the moon apk, to the moon apk download, to the moon apk indir, to the moon full apk, to the moon mobile, to the moon mobile game, to the moon telefon için


Download To the Moon v2.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like