Touchgrind BMX 2 v1.3.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 36 views
( 506 ratings )
Price: $0
Download

Touchgrind BMX 2 v1.3.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Touchgrind BMX 2 v1.3.0 Bisiklet HİLELİ APK, bisiklet sürme ve zorlu yollarda ilerleme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Illusion Labs firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız BMX bisiklet ile bulunduğunuz tehlikeli parkurlarda ilerlemek, yüksek puanlara ulaşmak için engelleri aşmaktır. Touchgrind BMX 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APk yani tüm özel bisiklet ve yan ekipmanların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, bisikleti istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz. Farklı bisiklet modelleri, aşılması güç tepeler, özel gösteri hareketleri ve dahası sizleri bekliyor. Touchgrind BMX 2 v1.3.0 sürümünde yeni bölüm ve bisikletler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Touchgrind BMX 2 Play Store’da 85.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

UYARI : apk dosyasını kurmadan önce oyunu Google Play Store’da bulup indirme başlatın, 1-2MB indikten sonra iptal edin ardından hileli apk dosyasını kurun ve oyuna giriş yapın, aksi halde çalışmaz.

Kurulumu

Touchgrind BMX 2 v1.3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Touchgrind BMX 2 1.3.0 hile apk : oyun içinde tüm bölümlerin, bisikletlerin ve malzemelerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunları, Spor Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, touchgrind bmx 2 1.3.0 apk hile, touchgrind bmx 2 1.3.0 bisiklet hile, touchgrind bmx 2 1.3.0 hack apk, touchgrind bmx 2 1.3.0 hile apk, touchgrind bmx 2 1.3.0 mod apk, touchgrind bmx 2 apk, touchgrind bmx 2 apk hack, touchgrind bmx 2 apk hile, touchgrind bmx 2 apk mod, touchgrind bmx 2 bisiklet hile, touchgrind bmx 2 hack, touchgrind bmx 2 hack apk, touchgrind bmx 2 hile apk, touchgrind bmx 2 mod apk


Download Touchgrind BMX 2 v1.3.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like