Touge Drift & Racing v1.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 258 ratings )
Price: $0
Download

Touge Drift & Racing v1.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Touge Drift & Racing v1.6 PARA HİLELİ APK, drift yapma ve araba sürme oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Volodymyr Bozhko üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz yollar üstünde drift yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Touge Drift & Racing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz arabayı satın alabilir, rahatça özelleştirebilirsiniz. Hızlı arabalar, farklı sürüş parkurları, aralıksız drift ve dahası sizleri bekliyor. Touge Drift & Racing v1.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Touge Drift & Racing Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Touge Drift & Racing v1.6 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.VolodymyrBozhko.TougeDriftandRacing” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Touge Drift & Racing v1.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Touge Drift & Racing v1.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Simülasyon Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, touge drift racing 1.6 apk hile, touge drift racing 1.6 hack apk, touge drift racing 1.6 hile apk, touge drift racing 1.6 mod apk, touge drift racing 1.6 para hile, touge drift racing altın hile, touge drift racing apk, touge drift racing araba hile, touge drift racing hack, touge drift racing hack apk, touge drift racing hile apk, touge drift racing mod apk, touge drift racing para hile


Download Touge Drift & Racing v1.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like