Tower Crush v1.1.39 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 423 ratings )
Price: $0
Download

Tower Crush v1.1.39 MOD APK – PARA HİLELİ

Tower Crush v1.1.39 PARA HİLELİ APK, kule savunma türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Impossible Apps firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ve kule ile rakibinizle kıyasıya mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Tower Crush içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede kulenizi istediğiniz gibi geliştirebilir, en güçlü silahları kullanarak rakibinizi yerle bir edebilirsiniz. Uzun süren bölümler, farklı silahlar, özel yetenekler ve dahası sizleri bekliyor. Tower Crush v1.1.39 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Tower Crush Play Store’da 250.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Tower Crush v1.1.39 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tower Crush 1.1.39 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Savunma Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, tower crush 1.1.39 altın hile apk, tower crush 1.1.39 android hack, tower crush 1.1.39 android hile, tower crush 1.1.39 apk, tower crush 1.1.39 hack apk, tower crush 1.1.39 hile apk, tower crush 1.1.39 mod apk, tower crush 1.1.39 para hile apk, tower crush android hile, tower crush apk, tower crush gold hack, tower crush hack, tower crush hack apk, tower crush hile apk, tower crush mod apk, tower crush money hack, tower crush para hile, tower crush para hile apk


Download Tower Crush v1.1.39 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like