Towerlands v1.13 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 452 ratings )
Price: $0
Download

Towerlands v1.13 MOD APK – PARA HİLELİ

Towerlands v1.13 PARA HİLELİ APK, strateji ve savunma türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Black Bears firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ve kule ile düşmanlarınıza karşı bölgenizi korumak ve görevleri tamamlamaktır. Towerlands – strategy of tower defense içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, özel kahraman hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, kulenizi ve savaşçılarınızı geliştirebilirsiniz. Onlarca aşama, bitmek bilmeyen düşman akınları, farklı yeteneklere sahip kahramanlar ve dahası izleri bekliyor. Towerlands v1.13 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Towerlands Play Store’da 35.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Towerlands v1.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Towerlands 1.13 altın hile apk : oyun içinde gerçek parayla satın alım bölümünden istediğiniz kadar altın alabilirsiniz. Alacağınız ürünün fiyatına dokunun, hata verdiğinde telefonunuzun geri tuşuna basın, altın artık sizindir. (gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

Towerlands 1.13 elmas hile apk : oyun içinde gerçek parayla satın alım bölümünden istediğiniz kadar elmas alabilirsiniz. Alacağınız ürünün fiyatına dokunun, hata verdiğinde telefonunuzun geri tuşuna basın, elmas artık sizindir. (gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

Towerlands 1.13 karakter hile apk : oyun içinde gerçek parayla satın alım bölümünden istediğiniz karakteri alabilirsiniz. Alacağınız ürünün fiyatına dokunun, hata verdiğinde telefonunuzun geri tuşuna basın, karakter artık sizindir. (gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 27 Yorum Android Oyun, Savunma Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, towerlands 1.13 altın hile, towerlands 1.13 apk, towerlands 1.13 apk hile, towerlands 1.13 apk mod, towerlands 1.13 hack apk, towerlands 1.13 hile apk, towerlands 1.13 mod apk, towerlands 1.13 para hile, towerlands altın hile, towerlands elmas hile, towerlands hack, towerlands hack apk, towerlands hile apk, towerlands mod apk, towerlands para hile


Download Towerlands v1.13 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like