Town Village v1.2.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 16 views
( 131 ratings )
Price: $0
Download
Town Village: Farm, Build, Trade, Harvest City v1.2.4 PARA HİLELİ APK, şehir inşa etme, yönetim ve çiftlik oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını bu tür oyunları ile ünlenen Sparkling Society Sims stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine hayalinizdeki yaşam alanını kurarak geliştirmek, halkınızı mutlu etmek ve para kazanmaktır. Town Village Çiftlik, İnşa, Ticaret içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede rahatça inşa işlerini yapabilir, arazinizi büyütebilirsiniz. Onlarca inşa edilecek bina, çiftlikler, ticaret işleri ve dahası sizleri bekliyor. Town Village v1.2.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Town Village Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Town Village v1.2.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Town Village 1.2.4 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Town Village 1.2.4 altın hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır

 

131 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, town village 1.2.4 altın hile, town village 1.2.4 android hile, town village 1.2.4 apk hack, town village 1.2.4 apk hile, town village 1.2.4 apk mod, town village 1.2.4 hack apk, town village 1.2.4 hile apk, town village 1.2.4 mod apk, town village 1.2.4 money hack, town village 1.2.4 para hile, town village altın hile, town village android hile, town village apk hile, town village apk mod, town village hack, town village hack apk, town village hile apk, town village mod apk, town village money hack, town village para hile


Download Town Village v1.2.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like