Township Şehir ve Çiftlik v7.9.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 46 views
( 432 ratings )
Price: $0
Download

Township Şehir ve Çiftlik v7.9.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Township Şehir ve Çiftlik v7.9.7 PARA HİLELİ APK, yönetim, şehir kurma ve inşaat oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Playrix firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz topraklara şehrinizi kurmak, insanların mutlu olmasını sağlamak ve görevleri tamamlamaktır. Township Şehir ve Çiftlik içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz yapıları kolayca inşa edebilir, şehrinizi hızlıca büyütebilirsiniz. Hayvanlarınız, ekilip – biçilmeyi bekleyen tarlalar, halkınız ve dahası sizleri bekliyor. Township Şehir ve Çiftlik v7.9.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D – 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Township Şehir ve Çiftlik Play Store’da 8.100.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

KURULUMU

Township Şehir ve Çiftlik v7.9.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Township Şehir ve Çiftlik 7.9.7 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Township Şehir ve Çiftlik 7.9.7 altın hile apk : oyun içinde altın gerektiren harcamalarda para kullanabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, township 7.8.1 mod apk, township 7.9.7 altın hile, township 7.9.7 android hile, township 7.9.7 android mod, township 7.9.7 apk hack, township 7.9.7 apk hile, township 7.9.7 apk mod, township 7.9.7 hack apk, township 7.9.7 hile apk, township 7.9.7 mod apk, township 7.9.7 para hile, township altın hile, township android hack, township android hile, township android mod, township elmas hile, township hack, township hack apk, township hile apk, township mod apk, township para hile, township şehir ve çiftlik 7.9.7 android hile, township şehir ve çiftlik 7.9.7 hack apk, township şehir ve çiftlik 7.9.7 mod apk, township şehir ve çiftlik altın hile, township şehir ve çiftlik elmas hile, township şehir ve çiftlik hack apk, township şehir ve çiftlik hile apk, township şehir ve çiftlik mod apk, township şehir ve çiftlik para hile


Download Township Şehir ve Çiftlik v7.9.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like