Township v3.0.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 805 ratings )
Price: $0
Download

Township v3.0.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Township v3.0.4 PARA HİLELİ APK, şehir kurma ve yönetme tarzlı oyunlardan hoşlanıyorsanız yapımcılığını Playrix Games stüdyosunun üstlendiği Township – Şehir ve Çiftlik oyununu kesinlikle denemeniz gerekiyor. Amacınız sahip olduğunuz bölgeyi en iyi şekilde geliştirerek klasik bir köyden gelişmiş bir metropol haline dönüştürmektir. Oyun içinde yaşanan maddi sıkıntılardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede köyünüzü en iyi şekilde geliştirebilir farklı bölgelere açılabilirsiniz. Kontrol edebileceğiniz onlarca birim, inşa edebileceğiniz yüzlerce yapı, bakmanız gereken bahçeler ve hayvanlar sizi bekliyor… Grafikleri 3D-2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Township – Şehir ve Çiftlik Play Store’da 707.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Township v3.0.4 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.playrix.township” ve android/obb klasörüne atalım.

Township v3.0.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Township v3.0.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Township v3.0.4 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyuntownship 3.0.4 altın hile apk, township 3.0.4 apk hack, township 3.0.4 apk hile, township 3.0.4 apk mod, township 3.0.4 hack apk, township 3.0.4 hile apk, township 3.0.4 hile apk indir, township 3.0.4 mod apk, township 3.0.4 mod apk indir, township 3.0.4 para hile apk, township altın hile apk, township altın hile indir, township android hack, township android hile, township android mod, township gold hack apk, township hack apk, township hile apk, township mod apk indir, township money hack apk, township para hile apk, township para hile indir


Download Township v3.0.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like