Townsmen Premium v1.10.8 MOD APK – PRESTİJ PUAN HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (6 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 853 ratings )
Price: $0
Download

Townsmen Premium v1.10.8 PARA HİLELİ APK, strateji, savaş ve yönetim oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını HandyGames firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz krallığı en iyi şekilde yönetmek, düşmanlarınızı yok edip halkınızı mutlu etmektir. Townsmen Premium içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız prestij puan hileli, sınırsız duble xp hileli, sınırsız hızlı geçiş hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, kalenizi ve ordunuzu güçlendirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen savaşlar, farklı senaryolar, ticaret, halkınız, yönetim ve dahası sizleri bekliyor. Townsmen Premium v1.10.8 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Townsmen Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir 2,09TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

KURULUMU

Townsmen v1.10.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Townsmen 1.10.8 prestij hile apk : oyuna giriş yaptığınızda prestij puanı miktarına bakmanız yeterlidir.

Townsmen 1.10.8 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm özellikler kullanıma açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

29  114 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, townsmen 1.10.8 android hile, townsmen 1.10.8 android mod, townsmen 1.10.8 apk, townsmen 1.10.8 apk indir, townsmen 1.10.8 full apk, townsmen 1.10.8 hack apk indir, townsmen 1.10.8 hack indir, townsmen 1.10.8 hile apk, townsmen 1.10.8 hile indir, townsmen 1.10.8 indir, townsmen 1.10.8 mobile, townsmen 1.10.8 mod apk, townsmen 1.10.8 pro apk, townsmen 1.10.8 sınırsız hile, townsmen apk hack, townsmen apk hile, townsmen apk mod, townsmen full apk, townsmen hack, townsmen hack apk, townsmen hile apk, townsmen hile indir, townsmen mod apk, townsmen premium apk, townsmen prestij hile, townsmen pro hile


Download Townsmen Premium v1.10.8 MOD APK – PRESTİJ PUAN HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like