Toy Blast v5686 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 188 ratings )
Price: $0
Download

Toy Blast v5686 MOD APK – MEGA HİLELİ

Toy Blast v5686 HAMLE HİLELİ APK, eşleme türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Peak Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde aynı renkten küpleri denk getirmek, patlatmak ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. Toy Blast içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan MOD APK yani her zaman 100 hamle hileli, sınırsız can hileli ve sınırsız özel yetenek hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölümleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Yüzlerce bölüm, karmaşık desenler, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor. Toy Blast v5686 sürümünde yeni seviyeler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Toy Blast Play Store’da 2.150.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Toy Blast v5686 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Toy Blast 5686 hamle hile apk : oyuna giriş yaptığınızda her bölümdeki hamle sayınız 99’dur.

Toy Blast 5686 can hile apk : oyun içindeki canınız sınırsızdır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, toy blast 5686 can hile, toy blast 5686 hack apk, toy blast 5686 hamle hile, toy blast 5686 hile apk, toy blast 5686 mod apk, toy blast apk, toy blast can hile, toy blast hack apk, toy blast hamle hile, toy blast hile apk, toy blast life hack, toy blast mod apk, toy blast moves hack


Download Toy Blast v5686 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like