Traffic Racer v2.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 895 ratings )
Price: $0
Download

Traffic Racer v2.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Traffic Racer v2.1 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım isteklerden dolayı güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını SkGames’in üstlendiği araba oyunlarını sevenlere fazlasıyla hitap edeceğini düşündüğüm mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz araba ile trafiğin yoğun olduğu yollarda ilerleyerek en uzun mesafeyi gitmektir. Traffic Racer içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. 30’dan fazla araç, farklı sürüş mekanları, çeşitli oyun modları ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve dokunmatik ile sağlanmaktadır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Traffic Racer Play Store’da 3.482.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Traffic Racer v2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Traffic Racer 2.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyuntraffic racer 2.1 altın hile apk, traffic racer 2.1 android hile, traffic racer 2.1 apk hile, traffic racer 2.1 apk mod, traffic racer 2.1 full apk, traffic racer 2.1 hack, traffic racer 2.1 hack android, traffic racer 2.1 hack indir, traffic racer 2.1 hile, traffic racer 2.1 hile android, traffic racer 2.1 hile apk, traffic racer 2.1 mod, traffic racer 2.1 mod apk, traffic racer 2.1 para hack apk, traffic racer 2.1 para hile apk, traffic racer 2.1 tek link apk, traffic racer android hile, traffic racer hack apk, traffic racer mod apk, traffic racer para hile, traffic racer tek link


Download Traffic Racer v2.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like