Traffic Racer v2.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 123 ratings )
Price: $0
Download

Traffic Racer v2.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Traffic Racer v2.2 PARA HİLELİ APK, araba sürme konulu oyunları seviyorsanız yapımcılığını SK Games stüdyosunun üstlendiği mobil platformun popüler oyunlarından birisi olan Traffic Racer kesinlikle denemişsinizdir. Amacınız kontrol ettiğiniz arabalar ile trafiğin yoğun şekilde aktığı yollarda ilerleyip kaza yapmadan en uzun mesafeyi gitmektir. Traffic Racer içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz ayrıca tüm bölümlerde de oynayabilirsiniz. Traffic Racer v2.2’de 2 yeni araba, 22 farklı jant ve daha fazla renk eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Traffic Racer Play Store’da 3.655.900’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Traffic Racer v2.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Traffic Racer v2.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Oyun içinde bulunan sıkıcı reklamlarda kaldırılmıştır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyuntraffic racer 2.2 altın hile apk, traffic racer 2.2 android hack, traffic racer 2.2 android hile, traffic racer 2.2 android mod, traffic racer 2.2 apk indir, traffic racer 2.2 full apk, traffic racer 2.2 full apk indir, traffic racer 2.2 hack apk, traffic racer 2.2 hack apk indir, traffic racer 2.2 mod apk, traffic racer 2.2 mod apk indir, traffic racer 2.2 para hile apk, traffic racer 2.2 para hile indir, traffic racer altın hile apk, traffic racer android full, traffic racer android hack, traffic racer android hile, traffic racer android mod, traffic racer full apk, traffic racer hack apk, traffic racer hile, traffic racer hile apk indir, traffic racer hile indir, traffic racer mod apk, traffic racer para hile apk, traffic racer para hile indir


Download Traffic Racer v2.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like