Transit King v1.3 MOD APK – PARA / ALTIN / YAKIT HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 15 views
( 92 ratings )
Price: $0
Download

Transit King v1.3 PARA HİLELİ APK, işletme ve yönetim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Fingersoft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız taşıma şirketi ile şehirler, bölgeler arasındaki mal sevkıyatını sağlamak ve para kazanmaya çalışmaktır. Transit King içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, sınırsız yakıt hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rahatça işletmenizi büyütebilir, özel ürünler taşıma başlayabilirsiniz. Transit King v1.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, yeni seviyeler eklenmiştir. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Transit King Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Transit King v1.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Transit King v1.3 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, para miktarınız önemli değildir.

Transit King v1.3 altın hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız önemli değildir.

Transit King v1.3 yakıt hile apk : oyun içinde yakıt sınırsızdır, ayrıca para ile de yakıt alabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

127 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, transit king 1.3 altın hile, transit king 1.3 android hile, transit king 1.3 apk hile, transit king 1.3 apk mod, transit king 1.3 hack apk, transit king 1.3 hile apk, transit king 1.3 mod apk, transit king 1.3 money hack, transit king 1.3 para hile, transit king 1.3 yakıt hile, transit king altın hile, transit king android hile, transit king apk, transit king apk hile, transit king apk mod, transit king hack, transit king hack apk, transit king hile apk, transit king mod apk, transit king money hack, transit king para hile


Download Transit King v1.3 MOD APK – PARA / ALTIN / YAKIT HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like