Transport It Idle Tycoon v1.7.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 751 ratings )
Price: $0
Download

Transport It Idle Tycoon v1.7.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Transport It Idle Tycoon v1.7.2 PARA HİLELİ APK, idle ve işletme türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Huuuge Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz nakliye firmasında malların taşınmasını sağlamak ve para kazanmaktır. Transport It Idle Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm geliştirmeleri kolayca bitirebilirsiniz. Nakliye edilmesi gereken yüzlerce ürün, kamyonlar – vinçler, büyüyen şirketiniz ve dahası sizleri bekliyor. Transport It Idle Tycoon v1.7.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Transport It Idle Tycoon Play Store’da 23.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Transport It Idle Tycoon v1.7.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Transport It Idle Tycoon 1.7.2 para hile apk : oyun içinde kamyonları geliştirirseniz, paranız artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, transport it idle tycoon 1.7.2 hack apk, transport it idle tycoon 1.7.2 hile apk, transport it idle tycoon 1.7.2 mod apk, transport it idle tycoon 1.7.2 para hile, transport it idle tycoon apk hile, transport it idle tycoon hack apk, transport it idle tycoon hile apk, transport it idle tycoon mod apk, transport it idle tycoon para hile


Download Transport It Idle Tycoon v1.7.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like