Truck World Euro American Tour v1.1867 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 3 views
( 789 ratings )
Price: $0
Download

Truck World Euro American Tour v1.1867 MOD APK – PARA HİLELİ

Truck World Euro American Tour v1.1867 PARA HİLELİ APK, kamyon – tır sürme ve simülasyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Truck Games firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehirler arası yollarda yük taşımak, görevleri tamamlamak ve para kazanmaktır. Truck World Euro & American Tour içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kamyonları satın alıp geliştirebilirsiniz. Uzun yollar, ağır yükler, farklı araçlar ve dahası sizleri bekliyor. Truck World Euro & American Tour v1.1867 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Truck World Euro & American Tour Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Truck World Euro American Tour v1.1867 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Truck World Euro American Tour 1.1867 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Truck World Euro American Tour 1.1867 altın hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Download Truck World Euro American Tour v1.1867 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like