Trucker Joe v0.180 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 42 views
( 814 ratings )
Price: $0
Download

Trucker Joe v0.180 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Trucker Joe v0.180 PARA HİLELİ APK, kamyon sürme ve mini işletme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Sundrum Development firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kamyon veya tır ile bulunduğunuz şehirler arası yollarda ilerlemek yükleri taşımak ve görevleri tamamlamaktır. Trucker Joe içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm araçları satın alabilirsiniz. Ağır yükler, farklı modellerde araçlar, uzun yollar ve dahası sizleri bekliyor. Trucker Joe v0.180 sürümünde yeni bölgeler ve araç tasarımları eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Trucker Joe Play Store’da 60.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Trucker Joe v0.180 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Trucker Joe 0.180 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Trucker Joe 0.180 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, trucker joe 0.180 altın hile, trucker joe 0.180 android hile, trucker joe 0.180 apk, trucker joe 0.180 cash hack, trucker joe 0.180 elmas hile, trucker joe 0.180 gem hack, trucker joe 0.180 hack apk, trucker joe 0.180 hile apk, trucker joe 0.180 kamyon hile, trucker joe 0.180 mod apk, trucker joe 0.180 money hack, trucker joe 0.180 para hile, trucker joe 0.180 truck hack, trucker joe 0.180 unlimited money, trucker joe hack apk, trucker joe hile apk, trucker joe money hack, trucker joe para hile


Download Trucker Joe v0.180 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like