True Masters v1.65 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 942 ratings )
Price: $0
Download

True Masters v1.65 MOD APK – PARA HİLELİ

True Masters v1.65 PARA HİLELİ APK, aksiyon ve dövüş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Muralla Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz savaş alanı içinde rakibinizle mücadele etmek ve kazanmaktır. True Masters içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz kahramanı satın alabilir, tüm savaş alanlarında oynayabilirsiniz. Zorlu rakipler, farklı oyun modları, özel yeteneklere sahip kahramanlar ve dahası sizleri bekliyor. True Masters v1.65 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. True Masters Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

True Masters v1.65 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

True Masters 1.65 para hile apk : oyuna giriş yaptığınız kristal miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Dövüş Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, true masters 1.65 apk hile, true masters 1.65 hack apk, true masters 1.65 hile apk, true masters 1.65 mod apk, true masters 1.65 para hile, true masters altın hile, true masters apk hile, true masters apk mod, true masters hack, true masters hack apk, true masters hile apk, true masters kristal hile, true masters mod apk, true masters para hile


Download True Masters v1.65 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like