True Skate v1.5.25 MOD APK – PARA / KAYKAY HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 13 views
( 898 ratings )
Price: $0
Download

True Skate v1.5.25 MOD APK – PARA / KAYKAY HİLELİ

True Skate v1.5.25 PARA HİLELİ APK, simülasyon oyunlarına ve kaykaya ilginiz varsa denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını  True Axis firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kaykay ile bulunduğunuz parkur içinde çeşitli hareketler yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Skate içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak paylaşıyorum bu sayede kilitli olan kaykay stillerini satın alabilir, istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yapması zor hareketler, aşılması zor engeller, özel kaykay tasarımları ve dahası sizleri bekliyor. True Skate v1.5.25 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. True Skate Play Store’da 7.59TL’dir, 185.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU

True Skate v1.5.25 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

True Skate 1.5.25 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

True Skate 1.5.25 kaykay hile apk : oyun içindeki kaykaylar kullanıma açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 Yorum Android Oyun, Spor Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, true skate 1.5.25 android, true skate 1.5.25 android hack, true skate 1.5.25 android hile, true skate 1.5.25 apk, true skate 1.5.25 hack apk, true skate 1.5.25 hile apk, true skate 1.5.25 indir, true skate 1.5.25 kaykay hile, true skate 1.5.25 mod apk, true skate 1.5.25 money hack, true skate 1.5.25 para hile, true skate altın hile, true skate android hile, true skate apk, true skate apk indir, true skate hack, true skate hack apk, true skate hile apk, true skate hile indir, true skate indir, true skate kaykay hile, true skate mod apk, true skate money hack, true skate para hile, true skate sınırsız para hile


Download True Skate v1.5.25 MOD APK – PARA / KAYKAY HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like