Turbo Dismount v1.11.1 FULL APK – SD DATA

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 229 ratings )
Price: $0
Download

Turbo Dismount v1.11.1 FULL APK – SD DATA

Turbo Dismount v1.11.1 FULL APK, siteden aldığım istekler arasında sıkça gördüğüm yapımcılığını Secret Exit stüdyosunun üstlendiği mobil platformun farklı oyunlarından birisidir. Amacınız kontrol ettiğiniz yol, araç ve insan birimi ile engelli yollardan geçip kaza yaparak en yüksek puanı toplamaktır. Normal şartlarda Play Store’da ücretsiz olarak oyuncusuna sunulsa da gerçek para ile satın alınması gereken onlarca öge mevcut bu sorunun önüne geçebilmek için FULL APK yani tam sürüm olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz bölüm, dilediğiniz araç ve insan birimini kullanabilirsiniz… Son sürümü 1.12.0’dir full apk olmadığı için 1.11.1 FULL APK olarak paylaşıyorum pek bir farkı yoktur. Turbo Dismount’da fizik motoru oldukça gelişmiştir kazalara vereceğiniz tepki birebirdir diyebilirim. Turbo Dismount Play Store’da 250.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Turbo Dismount v1.11.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.secretexit.turbodismount” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Turbo Dismount v1.11.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Turbo Dismount full apk : oyuna giriş yaptığınızda tüm parayla satılan ögeler kullanıma açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır

 126 Yorum Android Oyunturbo dismount 1.11.1 apk download, turbo dismount 1.11.1 apk indir, turbo dismount 1.11.1 full apk, turbo dismount 1.11.1 full apk download, turbo dismount 1.11.1 full indir, turbo dismount 1.11.1 mod apk, turbo dismount 1.11.1 mod apk download, turbo dismount 1.11.1 tam sürüm apk, turbo dismount android indir, turbo dismount apk indir, turbo dismount full apk, turbo dismount full apk indir, turbo dismount mod apk, turbo dismount tam sürüm, turbo dismount tam sürüm apk


Download Turbo Dismount v1.11.1 FULL APK – SD DATA

Download

Recommended for You

You may also like