Turbo Dismount v1.14.0 FULL APK – SD DATA

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 450 ratings )
Price: $0
Download

Turbo Dismount v1.14.0 FULL APK – SD DATA

Turbo Dismount v1.14.0 FULL APK, farklı tarzlarda oyun arayışına girmişseniz yapımcılığını Secret Exit stüdyosunun üstlendiği bol vurdulu kırdılı oyunumuz olan Turbo Dismount kesinlikle denemeniz gerekiyor. Amacınız kontrol ettiğiniz araç, yol ve insan mankeni birimleri ile kaza yapmalarını sağlayarak en yüksek puanı toplamaktır. Turbo Dismount normal şartlarda kullanıcısına ücretsiz olarak sunulsa da oyun içinde bulunan bir çok öge kullanıma kapalıydı bu sorunun önüne geçebilmek için FULL APK yani tam sürüm olarak sunuyorum bu sayede oyunu dilediğiniz gibi oynayabilir tüm birimleri kullanabilirsiniz. Kullanabilir onlarca öge, oluşturulabilir parkurlar, hız ve dikkatli zamanlama sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Turbo Dismount Play Store’da 291.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Turbo Dismount v1.14.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.secretexit.turbodismount” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Turbo Dismount v1.14.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Turbo Dismount 1.14.0 tam sürüm apk : oyun içindeki tüm ögeler kullanılabilir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunandroid oyun indir, turbo dismount 1.14.0 android full, turbo dismount 1.14.0 android hile, turbo dismount 1.14.0 full apk, turbo dismount 1.14.0 full indir, turbo dismount 1.14.0 hack apk, turbo dismount 1.14.0 hack apk download, turbo dismount 1.14.0 hile apk, turbo dismount 1.14.0 hile indir, turbo dismount 1.14.0 mod apk, turbo dismount 1.14.0 tam sürüm, turbo dismount 1.14.0 tam sürüm apk, turbo dismount android full, turbo dismount android hack, turbo dismount android hile, turbo dismount android mod, turbo dismount full apk, turbo dismount hack apk, turbo dismount hile apk, turbo dismount mod apk, turbo dismount tam sürüm


Download Turbo Dismount v1.14.0 FULL APK – SD DATA

Download

Recommended for You

You may also like