Turbo Dismount v1.37.0 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 18 views
( 510 ratings )
Price: $0
Download

Turbo Dismount v1.37.0 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Turbo Dismount v1.37.0 FULL APK, kaza simülasyon ve araba sürme oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Secret Exit firmasının üstlendiği Android platformunun klasikleşen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ve araba ile bulunduğunuz bölümde tehlikeli yollar üstünde ilerlemek, kaza yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. Turbo Dismount normal şartlarda kullanıcısına ücretsiz olarak sunulsa da oyun içindeki bir çok öge kullanıma kapalıydı bu yüzden MOD APK yani tüm kilitler açık şekilde sunuyorum yani dilediğiniz karakterleri, araçları kullanabilir, istediğiniz bölümlerde oynayabilirsiniz. Farklı modellerde arabalar, komik karakterler, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor. Turbo Dismount v1.37.0 sürümünde desteklenen cihaz sayısı artırılmış olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Turbo Dismount Play Store’da 690.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU

Turbo Dismount v1.37.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Turbo Dismount 1.37.0 hile apk : oyun içindeki tüm bölümler ve araçlar kullanıma açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, turbo dismount 1.37.0 android full, turbo dismount 1.37.0 android hile, turbo dismount 1.37.0 apk full, turbo dismount 1.37.0 apk hack, turbo dismount 1.37.0 apk indir, turbo dismount 1.37.0 apk mod, turbo dismount 1.37.0 full apk, turbo dismount 1.37.0 full indir, turbo dismount 1.37.0 hack apk, turbo dismount 1.37.0 hile apk, turbo dismount 1.37.0 hile indir, turbo dismount 1.37.0 mod apk, turbo dismount android full, turbo dismount android hile, turbo dismount apk hack, turbo dismount apk hile, turbo dismount apk indir, turbo dismount apk mod, turbo dismount araba hile, turbo dismount full apk, turbo dismount hack, turbo dismount hack apk, turbo dismount hack indir, turbo dismount hile apk, turbo dismount hile indir, turbo dismount karakter hile, turbo dismount mod apk, turbo dismount mod apk download


Download Turbo Dismount v1.37.0 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like