Turbo Wheels v1.1.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 775 ratings )
Price: $0
Download

Turbo Wheels v1.1.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Turbo Wheels v1.1.3 PARA HİLELİ APK, günün ilk konusu olarak sunacağım yapımcılığını Chundos stüdyosunun üstlendiği araba yarış oyunlarını sevenlerin denemesi gerektiğini düşündüğüm sürükleyici bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz araba ile sizden istenilenler doğrultusunda yarışarak bir sonraki bölüme geçmektir. Turbo Wheels içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız elmas hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. 25 farklı spor araba, 16 zorlu yarış parkuru ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Turbo Wheels Play Store’da 2.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Turbo Wheels v1.1.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.wheels.turbo” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Turbo Wheels v1.1.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Turbo Wheels 1.1.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Turbo Wheels 1.1.3 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun indir, turbo wheels 1.1.3 altın hile apk, turbo wheels 1.1.3 android hack, turbo wheels 1.1.3 android mod, turbo wheels 1.1.3 elmas hile apk, turbo wheels 1.1.3 hile apk, turbo wheels 1.1.3 mod apk, turbo wheels 1.1.3 para hile apk, turbo wheels android hack, turbo wheels android hile, turbo wheels android mod, turbo wheels android para hile, turbo wheels apk hile, turbo wheels elmas hile apk, turbo wheels hack apk, turbo wheels hile apk, turbo wheels mod apk, turbo wheels para hile apk


Download Turbo Wheels v1.1.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like